Zespół

Anastazja Skuras, MD, ukończyła specjalizację z chirurgii ogólnej, flebolog, proktolog, lekarz medycyny estetycznej, wieloletni asystent o/chirurgii naczyniowej Swissmed Centrum Zdrowia oraz Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, lekarz systemu Zespołów Ratownictwa Medycznego, członek International Union of Aesthetic Medicine (UIME), International Union of Phlebology (UIP). Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarskim w 2008r. otrzymując Nagrodę Rektora. Laureatka Nagrody Czerwonej Róży. Odbyła staże w wielu prestiżowych klinikach zagranicznych, m.in. Chirurgia Vascolare, Azienda Ospedaliero-Universitaria di Ferrara, Italy, Universitair Medisch Centrum Groningen,The Netherlands. Realizowała liczne projekty naukowe w polskich i zagranicznych klinikach. Autorka i współautorka artykułów medycznych. Opracowała 3 autorskie unikalne metody w dziedzinie medycyny estetycznej, flebologii i proktologii, których nazwy w roku 2021 zostały opatentowane. Ukończyła 5 kierunków studiów podyplomowych: Academy of Phlebology (2 lata, jedna z 8 pierwszych lekarzy w Polsce), podyplomowe studia medycyny estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie (3 lata), Allergan Medical Institute for Masters in Aesthetic Medicine (2 lata), Uniwersytet Gdański Wydział Zarządzania (rok), Master Business Training (2 lata), Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i holistycznie. Czas wolny uwielbia spędzać aktywnie z przyjaciółmi nad wodą. Kocha snowboard, longboard i kite surfing. Uważa, że świat bez czekolady, cytryn, sushi, muzyki i Prosecco mógłby nie istnieć :)

Założycielka kliniki Dr Anastazja Skuras

Anastazja Skuras, MD, ukończyła specjalizację z chirurgii ogólnej, flebolog, proktolog, lekarz medycyny estetycznej, wieloletni asystent o/chirurgii naczyniowej Swissmed Centrum Zdrowia oraz Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, lekarz systemu Zespołów Ratownictwa Medycznego, członek International Union of Aesthetic Medicine (UIME), International Union of Phlebology (UIP). Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarskim w 2008r. otrzymując Nagrodę Rektora. Laureatka Nagrody Czerwonej Róży. Odbyła staże w wielu prestiżowych klinikach zagranicznych, m.in. Chirurgia Vascolare, Azienda Ospedaliero-Universitaria di Ferrara, Italy, Universitair Medisch Centrum Groningen,The Netherlands. Realizowała liczne projekty naukowe w polskich i zagranicznych klinikach. Autorka i współautorka artykułów medycznych. Opracowała 3 autorskie unikalne metody w dziedzinie medycyny estetycznej, flebologii i proktologii, których nazwy w roku 2021 zostały opatentowane. Ukończyła 5 kierunków studiów podyplomowych: Academy of Phlebology (2 lata, jedna z 8 pierwszych lekarzy w Polsce), podyplomowe studia medycyny estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie (3 lata), Allergan Medical Institute for Masters in Aesthetic Medicine (2 lata), Uniwersytet Gdański Wydział Zarządzania (rok), Master Business Training (2 lata), Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i holistycznie. Czas wolny uwielbia spędzać aktywnie z przyjaciółmi nad wodą. Kocha snowboard, longboard i kitesurfing. Uważa, że świat bez czekolady, cytryn, sushi, muzyki i Prosecco mógłby nie istnieć :)

Założycielka kliniki MD Anastazja Skuras

Maria Jabłońska chirurg dziecięcy
Specjalista chirurgii dziecięcej, ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny  na wydziale lekarskim w roku 2009, tytuł specjalisty uzyskała w 2018r. 
Na co dzień praktykuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Warszawie na Mokotowie oraz w Warszawskim Szpitalu Dla Dzieci Oddział Chirurgii  i Ortopedii. Odbyła staż w prestiżowej Klinice Chirurgii Dziecięcej w Chealse and Westminster Hospital. Praktykowała również w Centrum Zdrowia Dziecka Klinika Chirurgii i Transplantacji Narządów w Warszawie, Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej we  Wrocławiu oraz Oddziale Chirurgii Ogólnej i Replantacji w Trzebnicy. 
Ukończyła zagadnienia kliniczne w Studium Osób Ociemniałych w Laskach.
Biegle posługuje się językiem angielskim, podstawowym francuskim i niemieckim a także językiem migowym III stopień. Poza medycyną interesuje ją filozofia starożytna i Dalekiego Wschodu, religie, teologia, sztuki walki jak karate, kobudo, muzyka klasyczna, jazz a także dobra książka.

Przemysław Gałka urolog

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na stałe związany z Oddziałem Urologii Szpitala im. F. Ceynowy w Wejherowie gdzie zajmuje się leczeniem schorzeń układu moczowego. W naszej klinice wykonuje m. in. operacje stulejki / obrzezanie, plastykę napletka, plastykę krótkiego wędzidełka, biopsje prostaty. W wolnym czasie uprawia kitesurfing i żeglarstwo.

Karolina Callaghan kosmetolog

Karolina ukończyła kosmetykę estetyczną oraz podologię. Najchętniej wykonuje zabiegi na twarz, dobiera terapię pod odpowiedni typ cery jak i jej potrzeby.

Uzyskała certyfikaty szkoleń również w zakresie naszych specjalności jak Noon i Toskani. Lubi udzielać porad w zakresie urody i pielęgnacji. Stawia na profesjonalizm.

Dokłada wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z naszych usług mógł się poczuć wyjątkowo. Od niedawna jest szczęśliwą mamą. Praktykowała za granica za granicą w RPA. Jest bardzo pracowita, zorganizowana i odpowiedzialna. Przywiązuje uwagę do szczegółów. Lubi aktywnie spędzać czas, biega, spaceruje, jeździ na rolkach.

Iwona Miłosz pielęgniarka

Iwona jak sama mówi o sobie – jest pielęgniarką z powołania. Na początku swojej kariery zawodowej przeszła przez różne oddziały szpitalne, aby po pewnym czasie zrozumieć, że jej miejsce jest na bloku operacyjnym.  Iwona ukończyła specjalizację i obecnie posiada wieloletni staż pracy na bloku operacyjnym typu ogólnego. W jego skład wchodzi chirurgia ogólna, chirurgia naczyniowa, urologia, ortopedia, laryngologia oraz ginekologia. W swoją pracę wkłada dużo serca i można rzec, że jest prawą ręką chirurga :)

 • Doktorzy, którzy zajmują się chorymi, powinni koniecznie zrozumieć, czym jest człowiek, czym jest życie i czym jest zdrowie, i w jaki sposób równowaga i harmonia tych elementów je podtrzymuje.

  Leonardo da Vinci

 • Największy błąd w leczeniu ciała ludzkiego polega na tym, że lekarze nie znają całości. Żadna część nie będzie zdrowa, dopóki całość nie będzie zdrowa.

  Platon

 • Lekarz leczy, natura uzdrawia.

  Hipokrates

 • Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie, iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia.

  Franklin Adams

 • To zdrowie jest prawdziwym bogactwem, a nie kawałki złota i srebra.

  Mahatma Gandhi

 • Ten, kto ma zdrowie, ma nadzieję; a kto ma nadzieję, ma wszystko.

  Przysłowie arabskie

 • Same ćwiczenia wspierają duchy i pobudzają umysł.

  Marcus Tullius Cicero

 • Zachowaj witalność. Życie bez zdrowia jest jak rzeka bez wody.

  Maxime Lagacé

 • Trzy rzeczy w życiu – twoje zdrowie, twoja misja i ludzie, których kochasz. Otóż to.

  Naval Ravikant

 • Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy.

  Michel Quoist

 • Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna.

  Oscar Wilde

 • Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

  Audrey Hepburn

 • Piękno polega na właściwej proporcji i blasku.

  Tomasz z Akwinu

 • Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie.

  Ralph Waldo Emerson

 • Piękno jest doskonałością z defektami.

  Gilbert Adair

 • Pięknem jest to, co samo przez się jest godne wyboru.

  Arystoteles

 • Prawdziwie piękne jest to, co czyni człowieka lepszym.

  Anne-Louise Germaine

 • Zachwyca nas zauważalne piękno; lecz wieczne jest to, co niewidoczne.

  Marie von Ebner-Eschenbach

 • Piękno świata dostrzegamy w pojedynczych elementach, na przykład w gwiazdach na niebie, ptakach w powietrzu, rybach w wodzie i ludziach na ziemi.

  Wilhelm z Conches