O nas

Z miłości do medycyny, w trosce o pacjenta

Zadbamy o Twoje zdrowie, Odkryjemy Twoje piękno

L’assai® Medical Clinic powstała w 2018r. Ta nowoczesna Klinika została stworzona z miłości do medycyny i w trosce o pacjenta, dla osób ceniących innowacyjność, komfort i profesjonalizm. Od pierwszej wizyty zajmujemy się pacjentem kompleksowo dbając nie tylko o jego bezpieczeństwo, ale również mając na uwadze wszystkie jego potrzeby. Chcemy by efekt końcowy był jak najbardziej zadowalający. Podążając za światowymi trendami, oferujemy najwyższej klasy usługi.  Pracujemy jedynie na najlepszych, dostępnych na rynku, produktach i wciąż poszukujemy nowych technologii. Często jesteśmy pierwszą kliniką wprowadzającą dane rozwiązania. Dodatkowo nie poprzestajemy na leczeniu danej choroby, szukamy jej przyczyny. Według naszej filozofii choroba jest objawem, szukamy jej źródła, dzięki temu możemy zaproponować działania zabezpieczające przed nawrotem objawów. Jesteśmy głównie kliniką chirurgiczną skupiającą się m in na zabiegach z dziedziny flebologii i leczenia żylaków, chirurgii plastycznej, proktologii, urologii, ginekologii estetycznej, chirurgii dziecięcej, ortopedii  a także medycyny estetycznej. Nie cofniemy się przed zaproponowaniem najnowszych dostępnych na świecie metod, nawet tych mało popularnych jeszcze w Polsce, co czyni nas liderem wśród klinik.

Zabiegi wykonują wyłącznie doświadczeni lekarze z wieloletnią praktyką zawodową. Szkolimy się za granicą od najlepszych w danej dziedzinie trenerów specjalistów.

Dzięki temu stworzyliśmy markę będącą synonimem perfekcjonizmu i prestiżu.

Klinika zlokalizowana jest w samym sercu Gdyni, obecnie w eleganckim Sea Towers z malowniczym widokiem na morze. Każdy kto nas odwiedzi poczuje magię tego miejsca, która pozwoli się zrelaksować podczas wykonywanego zabiegu.

Filozofia kliniki

 

Klinikę stworzyła doktor Anastazja Skuras jak sama mówi z miłości do medycyny, zawsze troszcząc się o dobro pacjenta stąd nasze motto. „Praktykowałam w wielu szpitalach i wówczas zrodziło się marzenie, by umożliwić każdemu dostęp do najnowszych metod leczenia, które pojawiają się na świecie i by pacjenci nie musieli w tym celu wyjeżdżać za granicę. Już w czasie studiów kształciłam się w  zagranicznych klinikach by czerpać wiedzę od najlepszych w swoich dziedzinach lekarzy specjalistów. Niewątpliwą siłą napędzającą jest dla mnie nie kończące się poszukiwanie innowacyjnych metod, sprawdzanie, które są najskuteczniejsze a następnie wdrażanie ich w klinice. W swych poszukiwaniach skupiam się na nieinwazyjnych metodach gdyż pomimo, iż jestem chirurgiem, flebologiem i proktologiem uważam, że najlepszym sposobem byśmy zadbali o Twoje zdrowie jest uchronienie  pacjenta przed inwazyjnymi klasycznymi zabiegami chirurgicznymi.

Mam nadzieję, że dzięki temu odejdą wkrótce w zapomnienie, oczywiście z wyjątkiem tych naprawdę koniecznych. Zabieg operacyjny powinien pozostać ostatecznością. Zawsze do każdego pacjenta podchodzę holistycznie co oznacza często również interdyscyplinarne leczenie, które umożliwia mi doświadczenie zdobyte w pracy na oddziałach o różnych specjalnościach. Nie skupiam się tylko na chorobie, gdyż jest ona zawsze jedynie objawem, staram się znaleźć jej źródło i dzięki temu mogę zaproponować kompleksowe leczenie nieinwazyjne lub zabiegowe oraz modyfikację stylu życia, który jest bardzo ważny i o czym nie wolno zapominać. W leczeniu interesuje mnie nie tylko tu i teraz ale także to jaki skutek zabieg wywoła w przyszłości. Terapię dobieram indywidualnie do każdego pacjenta. Łączę ze sobą różne metody dzięki czemu maksymalizuję efekt terapii. W medycynie estetycznej najważniejsze jest dla mnie zatrzymanie procesu starzenia poprzez zastosowanie najnowocześniejszych i najlepszych światowych premier preparatów. Moi pacjenci wyglądają naturalnie, zdrowo, świeżo a ich wygląd cofa się w czasie o kilkanaście lat. O to waśnie chodzi, by stosując medycynę estetyczną nie ingerować w wygląd, nie tworzyć kogoś nowego tylko by odkryć Twoje piękno, naturalnie je wydobyć i podkreślić Wciąż uczę się kolejnych najnowszych metod od najlepszych trenerów w tej dziedzinie. Medycyna zawsze była i wciąż pozostaje moją pasją. Jest rodzajem sztuki gdzie tworząc coś spełniam siebie i wiem, że kocham to co robię.”

 • Doktorzy, którzy zajmują się chorymi, powinni koniecznie zrozumieć, czym jest człowiek, czym jest życie i czym jest zdrowie, i w jaki sposób równowaga i harmonia tych elementów je podtrzymuje.

  Leonardo da Vinci

 • Największy błąd w leczeniu ciała ludzkiego polega na tym, że lekarze nie znają całości. Żadna część nie będzie zdrowa, dopóki całość nie będzie zdrowa.

  Platon

 • Lekarz leczy, natura uzdrawia.

  Hipokrates

 • Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie, iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia.

  Franklin Adams

 • To zdrowie jest prawdziwym bogactwem, a nie kawałki złota i srebra.

  Mahatma Gandhi

 • Ten, kto ma zdrowie, ma nadzieję; a kto ma nadzieję, ma wszystko.

  Przysłowie arabskie

 • Same ćwiczenia wspierają duchy i pobudzają umysł.

  Marcus Tullius Cicero

 • Zachowaj witalność. Życie bez zdrowia jest jak rzeka bez wody.

  Maxime Lagacé

 • Trzy rzeczy w życiu – twoje zdrowie, twoja misja i ludzie, których kochasz. Otóż to.

  Naval Ravikant

 • Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy.

  Michel Quoist

 • Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna.

  Oscar Wilde

 • Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

  Audrey Hepburn

 • Piękno polega na właściwej proporcji i blasku.

  Tomasz z Akwinu

 • Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie.

  Ralph Waldo Emerson

 • Piękno jest doskonałością z defektami.

  Gilbert Adair

 • Pięknem jest to, co samo przez się jest godne wyboru.

  Arystoteles

 • Prawdziwie piękne jest to, co czyni człowieka lepszym.

  Anne-Louise Germaine

 • Zachwyca nas zauważalne piękno; lecz wieczne jest to, co niewidoczne.

  Marie von Ebner-Eschenbach

 • Piękno świata dostrzegamy w pojedynczych elementach, na przykład w gwiazdach na niebie, ptakach w powietrzu, rybach w wodzie i ludziach na ziemi.

  Wilhelm z Conches