Odkrywamy tajniki piękna

Planując powstanie L’assai Medical Clinic w głowach mieliśmy głównie jedną myśl. Były to słowa Oscara Wilde’a: Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna. Dzięki nim jesteśmy dokładnie w tym miejscu i możemy dzielić się z Wami tajemnicami piękna. Spędziliśmy kawał życia na ich odkrywaniu. Jesteście ciekawi? 


W myśl tej idei powstał blog L’assai Medical Clinic. Tworzą go ludzie, których piękno dalece fascynuje. Poznali różne jego formy i potrafią sami nadać mu kształty, których nie powstydziłby się Apollo z Wejów czy Wenus z Milo. 


Właśnie tą wiedzą chcemy się z Wami podzielić. To wyjątkowa okazja, aby poznać tajniki piękna, które zgłębialiśmy latami. Blog jest miejscem, w którym pragniemy Wam pokazać szereg możliwości poprawy swojego wyglądu, a przez to i samopoczucia! Pojawią się tutaj filmy oraz artykuły, zarówno z zakresu medycyny estetycznej, jak i chirurgii plastycznej, ogólnej a także naczyniowej. Nie boimy się również tematów trudnych. Dlatego będziemy pisać o intymnych problemach kobiet i mężczyzn, o których traktuje ginekologia i urologia estetyczna. Szerzej też będziemy się przyglądać zagadnieniu zdrowia, nawyków i stylu życia bo przecież piękno to nie tylko zewnętrzność! Chcemy, aby przekazywana w tym miejscu wiedza ośmieliła Was, sprawiła, że otworzycie się na zmiany, które będą dla Was wspaniałe! 


Zachęcamy więc do regularnych odwiedzin naszego bloga! Stańmy razem po stronie piękna i wspólnie odkrywajmy jego tajemnice...


Anastazja Skuras